1994 yılından beri deri sektöründe hizmet vermekteyiz. % 100 hakiki deri ceket ve kürk üreten firmamız, kendisini her an yenilenerek teknolojik güncelliğini korumaktadır.Firmamız, erkek/bayan kürk, deri ceket ve kaban imalatı konusunda ülkemizin en iddialı ve en tanınan firmalarından biri, ayrıca yurt içi ve yurt dışı pazarında söz sahibidir.

Firmamız, kurulduğu tarihten bu yana, erkek ve bayan deri, kürk çeşitleri ve modelleri olarak en geniş koleksiyona sahip firma olma özelliğini taşımaya devam etmektedir. Firmamız, moda kürk ve deri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma özelliği taşımaktadır.

Firmamız, bünyesinde tüm erkek/bayan deri ceketler, deri montlar, deri kabanlar, deri yelekler, deri mantolar ve kürk mantolar,kürk kabanlar, kürk ceketler olmak üzere ve renk farkı gözetmeksizin üretmektedir.Firmamız erkek/bayan kürk ve deri kemeri üretiminde göstermiş olduğu titizlik ve kalitesinden ödün vermeyen çalışma sistemiyle her zaman sektöründe zirvede yer almaya ve bu devamlılığı sağlamayı hedeflemektedir…